Sakal Ekimi

Sakal ekimi operasyonu kişinin arzusuna göre gerçekleşebilmektedir. DHI ve kanal açma yöntemlerinin yanı sıra Greftlerin yöntemi de uygulayarak, sakal ve bıyık ekibi yapmakta olan uzman cerrahlarımız sakalların sağlıklı ve gür görünüm kazanmaları sağlayacak, yüz bölgesindeki görünümün estetik bir uyum içerisinde olmasına özen gösterecektir.

Sakal Ekimi İşlemi Nedir?

Genetik nedenlerden ya da stres dolayısıyla sakalların seyrelmesi veya bölge bölge dökülmesi durumlarında sakal ekimi operasyonu gerçekleştirilmektedir. Sakaldan sakala ekim operasyonuyla ya da direkt kulak arkasındaki saçların sakal hizasına yerleştirilmesiyle yapılacak olan operasyon, kısa ve % 96 olumlu bir çözüm olmaktadır.

Sakal Ekimi

Sakal Ekim İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

DHI yöntemiyle, saç köklerinde yeni saçların eklenmesi ya da greftlerin ile sakaldan sakala şeklinde ilerleyebilene ekim yöntemleri vardır. Kısa ve kesin çözüm olarak genellikle greftlerin yöntemi tercih edilmektedir. Bu yöntemle sakalın gür olduğu noktalardan hücreler, seyrek olan noktalara aktarılmaktadır. Sakal ekimi işleminde, sakalın yönüne ve kalınlığına göre çok daha uyumlu bir yöntem olan greftlerin, gür ve sağlıklı bir sakal görünümüne sahip olmanızı sağlayacaktır.

Sakal Ekimi İşlemi Süresi

Greftler yöntemiyle gerçekleşen ekimlerde, sakalın yönüne doğru teker teker ekim işlemi gerçekleştirilir. Cilt ve sakal yapınıza göre süre değişkenlik göstermektedir. Saçtan ya da sakaldan alınan greftlere göre de uygulama süresi artar ya da azalır. İşlem gerçekleştikten sonraki gün pansuman gerçekleştirilmektedir.

Garantili Saç Ekim Hizmetlerimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!