Saç Ekimi

Özel cihazlar ve tıbbi operasyonlar aracılığıyla uygulanmakta olan Saç ekimi, saçlarınızın seyrelme ve yıpranma nedenlerinden kaynaklı sağlıksız görünümünü yok eden uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde saçınız gür, sağlıklı ve eskisinden çok daha estetik görünmektedir. Saçlarınızın doğal yapısını sağlayacak olan profesyonel cerrahlarımız % 96 oranında başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir.

Saç Ekimi Yöntemleri

Kısa seanslar halinde ilerlenerek yapılan saç ekimi operasyonu, saçlarınızın seyrelme nedenlerine göre değişiklik göstermektedir. Uygulanacak olan yöntemler, saçınızın yapısına ve cilt sağlığınıza göre tercih edilmektedir. Uzmanlar tarafından saçlarınızın sağlıklı bir görünüm kazanması için uygulanacak teknikler, saç kökleri ve cilt kanalları olarak ayrılacaktır.

Saç Ekimi

DHI/ Kalem Tekniği

Saçlarınızın döküldüğü bölgeler ve saçlarınızın yıpranma payını da analiz eden cerrahlarımız, kalem tekniğiyle saçların kök uçlarına yerleşmesini sağlayacak operasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu operasyon sırasında, saçlar kalem denilen bir aletle saç diplerine yerleştirilir ve kısa zamanda saçlarınızın döküldüğü noktalar kapatılarak eski sağlıklı görünümüne kavuşturulur.

Saphire Tekniği

Az bilinen bir teknik olan Saphire Tekniği saç ekimi operasyonunda, saç kanallarının elmas uçlarla açılması ve içerisine saçların ekilmesi işlemidir. Sağlıklı ve hızlı bir işlem olan saphire tekniği ile saçlarınızın boş olan kısımları doldurulur. Bakım uygulanarak kısa zamanda eski görünümüne kavuşması için seanslar eksiksiz bir şekilde tamamlanacaktır.

Garantili Saç Ekim Hizmetlerimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!