Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu uzman cerrahlar tarafından yapılması gereken, hassas ve görünür bir bölgedir. Bu nedenle kaş ekimlerinde genellikle FUE yöntemi kullanılarak, kadınların kıl transferiyle operasyon yaptırmasının çok daha başarılı sonuçlar vereceği bilinmektedir. Kaş dökülmelerine çözüm olarak geliştirilmiş olan FUE teknolojisi, kaşlarınızın doğal görünümüne kavuşmasını sağlayacak profesyonel bir yöntem olabilmektedir.

Kaş Ekimi FUE Nedir?

Vitamin eksiklikleri, genetik nedenler ve yoğun stres dolayısıyla kaş dökülmeleri gerçekleşebilmektedir. Bunların dışında kaşların daha sağlıklı görünmesini isteyen kadınlarında dahil olabileceği FUE operasyonu, erkeklere de yapılmaktadır.

Kaş ekimi operasyonunda FUE, kadınların genital bölgelerinden kıl alınarak, kaş bölgesine 5 ile 10 derecelik açılarla yerleştirilmesi işlemidir. Kolay ve hızlı bir yöntem olan FUE anında sonucun neler olduğunu gösteren operasyonlar arasında yer almaktadır.

Kaş Ekimi

FUE Yönteminin Başarısı

Gür saç, sakal ve kaşlar için kullanılan FUE yöntemi, % 96 oranında sonuç veren operasyonlar arasında yer almaktadır. Kaş ekimi operasyonlarında kaşın doğal bir görünüm kazanmasını sağlayan FUE kaşların kıl köklerine yapılan operasyonla sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlayacak, son teknoloji yöntemlerden biri olarak Dünya çapından en çok uygulanan operasyonlardan biri olmuştur.

Kaş Ekimi Süresi

Saç ve sakal ekimlerine oranla daha az zamanda gerçekleşen kaş ekimi operasyonları yaklaşık 3 ile 5 seans arasında gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda 1 seansa kadar düşe bilen ekim süresi, kişinin kaş ve cilt yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garantili Saç Ekim Hizmetlerimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!