FUE Saç Ekimi

İnsan vücudunun doğallığından faydalanarak uygulanmakta olan FUE saç ekimi, 2002 yılında geliştirilmiş bir saç geliştirici teknolojidir. Saçlarınızın stres ya da hava koşullarından dolayı yıpranması, dökülmesi ve sağlıksız bir görünüme dönüşmesi sonucunda hızlı bir ilerleme için uygulanan FUE yöntemi son zamanlarda en çok tercih edilen saç ekimi operasyonlar arasında yer almaktadır.

FUE Saç Ekimi Nedir?

Saç bölgesindeki dökülmeler aynı zamanda saç köklerinin de kaybolması anlamına gelmektedir. Genetik bir dökülmeye karşı geliştirilmiş olan FUE saç ekimi operasyonu, cerrahlar tarafından kıl kökü transferi yapılmasıdır. Bu operasyon sırasında kişinin vücudundaki diğer kıllar alınarak, saçın boş alanlarına yerleştirilir. Genellikle dökülmesi zor olan kulak arkası saçları ya da ense bölgesi saçları alınarak, dökülmüş olan saç kısımlarına transfer işlemleri gerçekleştirilir.

FUE Saç Ekimi

FUE Ekimi Nasıl Yapılmaktadır?

Uzman cerrah tarafından saç bölgesine FUE yöntemini uygulamak isteyen kişinin, donör bölgesi seçilir. Bu bölgeler, ense, göğüs ya da vücut bölgesindeki diğer kıllı bölgeler olabilmektedir. Hastanın saç bölgesindeki boşluklar, hasta oturur pozisyondayken saç köklerindeki boşluklara yerleştirilecektir.

FUE Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Seanslar halinde ilerleyen FUE saç ekimi operasyonu, saçlarınızın daha doğal ve sağlıklı görünmesini sağlayacak yöntemlerden biridir. Saçlarınızdaki ekim sırasında en az iz bırakan operasyonlar arasında yer alır ve ekilmiş saçla, doğal saç arasında neredeyse hiçbir fark görülmemiştir. Saçlarınızın doğal ve sağlıklı görünümü için FUE yöntemi % 100 güçlü saçlarınız olmasını sağlayacaktır.

Garantili Saç Ekim Hizmetlerimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!