Bıyık Ekimi

Dudak üstü sakal ekimi olarak da geçmekte olan bıyık ekimi, tıpkı saç ve sakal ekimi operasyonu gibi yapılmaktadır. Bu alanda da uzman cerrahlarla çalışma gerçekleştirilir ve DHI yöntemi tercih edilir. Doğal ve estetik bir görünüm kazandırılan bıyık üstü bölgesi, kişinin cilt ve sakal yapısına göre operasyon işlemi gerçekleşerek son bulmaktadır.

Bıyık Ekimi Yöntemleri

DHI kalem yöntemi ve FUE transfer yöntemiyle gerçekleşebilen bıyık ekimi, kolay ve sağlıklı bir yöntemdir. DHI yöntemiyle kişinin bıyık köklerine eklemeler yapılacak ve doğal bir görünüm kazandırılacaktır. Ancak FUE yöntem ile saç ya da göğüs bölgesinden de kıl kökleri alarak, dökülme ya da seyrelme gerçekleşen yere nakil imkanı da bulunan ekim işlemleri daha çok tercih edilmektedir. Doğal ve estetik bıyık görünümü için uzman cerrahlarımız operasyonu gerçekleştirmektedir.

Bıyık Ekimi

Bıyık Ekimi Traş Edilebilir Mi?

Erkeklerin cilt ve sakal yapılarına göre gerçekleşen ekim operasyonlarından sonra, kökler kalıcılık sağlayacak şekilde nakil edilmiş olacaktır. Bu aşama gerçekleştikten sonra, sağlıklı bir bıyık yapısına sahip olunduğu gibi görünüm dışındaki doğal bir yapıya da sahip olunacaktır. Bıyıklar uzayacak ve traş edilerek istenilen şekil ve biçimde kullanılabilecektir.

Bıyık Ekim Süresi

Kısa ve kolay bir yöntem olan bıyık ekimi, hastanın cilt ve sakal yapısına göre değişim gösterebilmektedir. Genellikle 4-5 seans sürebilen ekim işlemleri kısa zamanda yapılarak, sakal ve bıyıkların doğal bir uyum içerisinde olması sağlanacaktır.

Garantili Saç Ekim Hizmetlerimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!